Bluza niebiesko-szara UAZ 469 Czeska flaga

Bluza niebiesko-szara UAZ 469 Czeska flaga

Jakościowa bluza z nadrukiem
Kod produktu: SN21234
Materiał: 80% bawełna, 20% poliester
Nadruk: Sitodruk
Gramatura: 300 g/m²
Styl: Unisex
Cena: Zł 167,26
Dostępność: W ciągu 18 dni ? Po zapłaceniu za produkt włączamy go do procesu produkcyjnego. Czas dostawy liczony jest od dnia opłacenia zamówienia.
Rozmiar

Unisex mikina UAZ 469 Czeska flaga

Tekstylia

Wysokiej jakości dwukolorowa uniseksowa bluza z nadrukiem UAZ 469 Czeska flaga. Bardzo przyjemny materiał. Podszewka kaptura z przędzy pojedyńczej w kolorze kontrastowym, sznurek do ściągania w kolorze kontrastowym, rękawy klasyczne, kieszeń kangurka, podwójne szwy, żebrowane elastyczne pas i manszety.

Nadruk i pranie

Bluza z wytrzymałym sitodrukowym nadrukiem z motywami UAZ 469 Czeska flaga. Można prać jak zwykłą odzież. Nadruk na bluzie wytrzymuje pranie na 40 °C, producent odzieży jednak poleca pranie na 30 °C.Rozmiary są zgodne z rozmiarówką stosowaną w Republice Czeskiej. Prasuj i pierz zawsze na odwrót.

Tabela rozmiarów

Nieudostępniamy tabelki rozmiarów z powodu nie dokładnych danych producenta. Odpowieni rozmiar bluzy wybierz według rozmiaru bluzy, którą masz w domu i dobrze ci leży. Rozmiary są zgodne z rozmiarówką stosowaną w Republice Czeskiej

Test jakości praniem

         

10x zrobiliśmy pranie różowej koszulki z nadrukiem na 40 °C, by stwierdzić, jak mocno będzie uszkodzony nadruk. Wytrzymał bez uszkodzenia!